Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Тиждень турботи про людей похилого віку

Переглядів: 344

       

  З метою посилення уваги до людей похилого віку та з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана, Могилів-Подільським об’єднаним управлінням ПФУ Вінницької області з 25 вересня по 29 вересня поточного року проведено «Тиждень турботи про людей похилого віку» . Під час даного Заходу фахівці управління щоденно, протягом п’яти днів, активно відвідували пенсіонерів, ветеранів, одиноких літніх людей м. Могилева - Подільського, Могилів-Подільського та Мурованокуриловецького районів.

         Фахівці намагалися побувати у кожного, хто потребує особливої уваги та надати консультації з питань, що найбільш частіше турбують  населення. В ході зустрічей роз’яснено особливості пенсійного забезпечення, про основні напрямки реформування пенсійної системи, а саме, що Верховною Радою України у першому читанні прийнято урядовий варіант пенсійної реформи і зміни в пенсійному законодавстві, які повинні запрацювати вже в жовтні цього року. Першим етапом стане осучаснення пенсій для нинішніх пенсіонерів з використанням показника середньої заробітної плати 3764,40 грн. Це буде не разове підняття, а обов’язковий щорічний захід відповідно до показників зростання середньої заробітної плати. Фахівці проінформували відвідувачів про відновлення з 1 жовтня 2017 року в повному обсязі пенсійних виплат працюючим пенсіонерам, основні правила призначення пенсії за віком згідно з реформою, а саме, поступове збільшення необхідного стажу з 25 до 35 років та відміну спеціальних пенсій.

        Увага пенсійників до людей залишає приємні враження та відгуки в серцях пенсіонерів, які не відчувають себе залишеними наодинці зі своїми проблемами.

 

 « повернутися до списку новин