Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Зустріч з учасником АТО

Переглядів: 467

           

 Захисники Батьківщини, які перебували в зоні проведення антитерористичної операції на сході України, завжди є бажаними гостями у Могилів-Подільському об’єднаному  управлінні Пенсійного фонду Вінницької області.

           23 серпня відбулася така зустріч з Стороженком Олександром Васильовичем жителем смт. Муровані Курилівці.

          Під час зустрічі обговорювалися особливості пенсійного забезпечення учасників АТО. Кваліфіковані консультації надала Світлана Шалева – начальник Мурованокуриловецького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій.

             У ході бесіди Світлана Дмитрівна роз'яснила які саме положення запрацюють вже з 1 жовтня 2017 року, та про ряд суттєвих змін, які розпочнуться з 1 січня 2018 року у зв’язку з прийняттям законопроекту “Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення пенсій” за № 6614 від 22 червня 2017 року. Вона зазначила, що даним законопроектом, зокрема, передбачається удосконалити солідарну систему пенсійного страхування, звільнити її від невластивих видатків, диференціювати пенсії залежно від набутого страхового стажу та отримуваного заробітку, запровадити єдині підходи до обчислення пенсій. С.Шалева запропонувала зареєструватись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України та отримувати інформацію зі своєї облікової картки про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески з системи персоніфікованого обліку.

            Працівники управління вдячні героям, що виборюють для нас мирне майбутнє! Тому й надалі робитимуть усе від них залежне, аби виплата пенсій для цих категорій громадян проводилася вчасно та в повному обсязі.

 « повернутися до списку новин