Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація

Відбувся вокальний фестиваль-конкурс «Зірки на сцені»

Переглядів: 411

2  червня 2017 року у районному Будинку культури «Жовтень»  відбувся вокальний фестиваль-конкурс «Зірки на сцені». Це свято обдарованих, талановитих особистостей, які примножують славу району.

Міжнародний день захисту дітей - свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Закликали усіх зігріти теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Районний  фестиваль-конкурс відбувся  за підтримки районної державної адміністрації, селищного голови Галини Цибульської, депутата обласної ради Петра Струсевича, депутатів районної ради Людмили Огірчук, Ольги Іванцової, Мирослави Худої.

Начальник відділу культури і туризму Валентина Веклюк привітала зі святом та вручила переможцям конкурсу цінні подарунки. Всі учасники нагороджені дипломами та  солодощами.

На фестиваль службою у справах дітей були запрошенні діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, яких виховують прийомні батьки та опікуни/піклувальники. За сприянням народного депутата України Спориша І.Д.  цим дітям було вручено  цінні подарунки, відповідно віковим категоріям дітей.

 « повернутися до списку новин