Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Проведено засідання колегії райдержадміністрації

Переглядів: 303

Сьогодні, 15 грудня 2017 року, в залі засідань райдержадміністрації відбулася колегія, яку проводив голова райдержадміністрації Сергій Ладан.

 На порядок денний виносилося 2 питання:

  1. По проект Програми економічного і соціального розвитку Мурованокуриловецького району на 2018 рік.
  2. Про проект районного бюджету на 2018 рік.

По питаннях Програми економічного і соціального розвитку Мурованокуриловецького району на 2018 рік доповідала начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації Світлана Озерянська. Вона  зазначила: «Програма економічного і соціального розвитку Мурованокуриловецького району на 2018 рік підготовлена на основі аналізу розвитку району за попередній період, визначає цілі, пріоритетні напрями соціально-економічного розвитку району на 2018 рік, основні завдання та заходи, які фінансуватимуться з урахуванням реальних можливостей місцевих бюджетів, коштів державного бюджету та коштів, що не заборонені чинним законодавством України, спрямовані на підвищення якості життя та добробуту громадян».  

    Про проект районного бюджету на 2018 рік інформувала присутніх начальник фінансового управління райдержадміністрації Галина Власова. Вона зупинилася на доходах та видатках районного бюджету на 2018 рік.

     Проект Програми економічного і соціального розвитку Мурованокуриловецького району на 2018 рік та проект районного бюджету на 2018 рік передані голові районної ради Сергію Кушніру для розгляду на засіданні президії та на 17 (позачерговій) сесії районної ради 7 скликання.

Підвів підсумки засідання колегії голова райдержадміністрації Сергій Ладан.« повернутися до списку новин