Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Новий хірургічний центр, який незабаром запрацює на повну потужність на Вінниччині, розширить спектр найсучаснішої хірургічної допомоги

Переглядів: 515

 

Очікується, що вже в листопаді цього року запрацює на повну потужність новий хірургічний центр на базі Вінницької обласної клінічної лікарнї імені М.І.Пирогова. 
Комплекс зможе приймати до 225 пацієнтів одночасно. У ньому працюватимуть 15 операційних залів, відділення реанімації, травматології, ортопедії, урології та серцево-судинної хірургії. Усі палати будуть одно- та двомісними, оснащеними подачею кисню, Wi-Fi, телевізором і телефоном.
До кінця цього року очікується придбання медичного обладнання на суму 45 млн грн. Обладнання закуплять через тендер.Також очікується додаткова дотація від Уряду на 100 мільйонів – їх використають на ремонт операційних та реанімації.
Медики Вінниччини сподіваються, що хірургічний центр стане гідним осередком наукових розробок, а також цінним подарунком до 100-літнього ювілею лікарні. 
Але найголовніше - робота нового комплексу суттєво покращить рівень і комфорт надання хірургічної допомоги громадянам нашого краю та стане окрасою медичної Вінниччини.

Довідка:
Сьогодні Вінницька обласна клінічна лікарня імені М.І.Пирогова, де розміщено 12 клінічних кафедр і циклів Вінницького національного медичного університету ім. М.І.Пирогова, є провідним лікувальним та науковим закладом області. 
В лікарні працює 324 лікарі, із них 8 заслужених лікарів України, 28 кандидатів медичних наук, 3 доктори медичних наук. 
Лікарня надає висококваліфіковану лікувальну, консультативну допомогу населенню області. Щорічно в закладі лікується більше 25000 хворих, половина з них оперується.
В лікарні функціонує 20 стаціонарних відділень на 730 ліжок, поліклінічне відділення, 13 параклінічних відділень.
За 100 років свого існування Вінницька обласна клінічна лікарня ім. М.І. Пирогова перетворилася у найсучасніший, найпотужніший лікувальний заклад Вінницької області.
Особливу увагу керівництво медичної установи звертає на фахове та кваліфікаційне зростання співробітників, особливо молодого покоління лікарів. 
Вимогою сьогодення стали наукова діяльність медиків, стажування на базах провідних вітчизняних та зарубіжних клінік, участь у конференціях і семінарах. Фахові дискусії різних за профілем служб є невід'ємною нормою життя колективу.
Фахівці лікарні забезпечують невідкладну допомогу опіковим хворим, хворим з шлунково-кишковими кровотечами, травмами ока, онкогематологічним хворим. Ці служби є єдиними в області.« повернутися до списку новин