Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

У районі відбулися урочистості до Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Переглядів: 170

Напередодні професійного свята у районному Будинку культури відбулися урочистості до Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Щорічно це свято відзначається в нашій державі разом із Днем української писемності та мови, що є символічно, адже кожна освічена людина повинна досконало знати свою історію, витоки писемності свого народу та його культуру.

Участь у заході взяли голова районної державної адміністрації Сергій Ладан, заступник голови райдержадміністрації Валерій Козачишен, заступник голови районної ради Андрій Нікітчук, депутати обласної ради Петро Струсевич та Лариса Білозір.

У своєму привітанні з нагоди професійного свята Сергій Ладан зауважив: «Усі ми усвідомлюємо, наскільки вагомою є місія працівників культури, майстрів народного мистецтва, адже Ваша діяльність забезпечує духовне життя людей, сприяє об'єднанню нації, формуванню національної пам'яті й ідентичності. Українська культура, одна з небагатьох, яка змогла вистояти під могутнім натиском інших впливів, зберегти свою самобутність та первозданну чистоту. Щоденна праця клубних працівників, бібліотекарів, фахівців музейної справи, викладачів спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, усіх працівників культури роблять людину неповторною, несхожою на інших, формують з неї особистість».

Кращих працівників культури та колективи за сумлінну працю, високий професіоналізм у роботі нагороджено Почесними грамотами.


   Також до привітання долучилися начальник відділу культури райдержадміністрації Валентина Веклюк та депутат обласної ради Лариса Білозір.

 
     Приємним завершенням урочистостей став чудовий концерт за участю працівників районного Будинку культури та фольклорного ансамблю "Фанфари Купали".

« повернутися до списку новин