Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Святкування 25-ї річниці незалежності України

Переглядів: 418

 

  22 серпня у районному Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди 25 -ї річниці незалежності України.

    Перед районним будинком культури гостей зустрічали піснями аматори району.

     Відбувся огляд обрядових хлібів та короваїв, виробів народних майстрів району.

   В залі районного Будинку культури з вітальним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Сергій Ладан. Сергій Вікторович привітав жителів району з 25-ою річницею незалежності України, він підкреслив, що «Історія та сучасність, минуле та майбутнє для кожного українця міцно пов’язані однією датою – 24 серпня 1991 року. До неї вели століття боротьби за волю, з неї почався поступ у сьогодення, відкрилася нова сторінка в історії України… Доля відвела нашому поколінню особливу місію – здобути незалежність, розбудовувати державність, виховати наших дітей справжніми громадянами та патріотами Української держави. Успіх України, рідного краю залежить від кожного з нас, він зростатиме з нашою працею, єдністю і взаємною підтримкою. Ми націлені йти вперед – ставити завдання і вирішувати їх. Міцна держава, справедливе суспільство, гідне життя – це все те, що повинно бути нашою високою ціллю».

     Під час урочистостей головою райдержадміністрації Сергієм Ладаном та заступником голови районної ради Андрієм Нікітчуком вручено Почесні грамоти райдержадміністрації і районної ради та грошові винагороди.

     Колективами художньої самодіяльності району проведено святковий концерт.« повернутися до списку новин