Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Відкриття виставки сімейних портретів опікунів/піклувальників, прийомних сімей, сім’ї усиновлювачів

Переглядів: 436

Відкриття виставки сімейних портретів опікунів/піклувальників, прийомних сімей, сім’ї усиновлювачів

       У виставковій залі районного краєзнавчого музею імені Федора Коновалюка відбулось відкриття виставки сімейних портретів опікунів/піклувальників, прийомних сімей, сім’ї усиновлювачів району, дитячих творчих робіт та матеріалів про соціальні служби, яку підготували районний краєзнавчий музей, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно зі службою в справах дітей райдержадміністрації.

   На урочисте відкриття виставки було запрошено прийомні сім’ї, опікунів/піклувальників, сім’ю усиновлювачів з дітьми. Директор музею Валентина Мельник провела презентацію виставки, в ході якої розповіла про представлені фотоматеріали сімей, в яких проживають діти, позбавлені батьківського піклування та діти-сироти, а також познайомила присутніх з їх творчими роботами.

   На виставці було представлено роботи декоративно-прикладного мистецтва дітей з обмеженими функціональними можливостями. Для присутніх було організовано оглядові екскурсії до меморіально-експозиційної кімнати Федора Коновалюка, по виставці всесвітньо відомого художника та скульптора із с. Попелюхи М.М.Ґе та ознайомлено їх з творчими роботами лауреатів і переможців районного конкурсу на здобуття мистецької премії імені Ф.Коновалюка 2016 року.

          На завершення урочистостей усім дітям було вручено солодкі подарунки від спонсорів.« повернутися до списку новин