Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

На Вінниччині перевіряли заклади інституційного догляду та виховання дітей

Переглядів: 98

      15 травня, під головуванням заступника голови Вінницької обласної державної адміністрації Ігоря Івасюка відбулась нарада за результатами моніторингового візиту представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у центральних областях до Ситковецької, Іванівської, Прибузької шкіл-інтернатів, Брацлавського навчально-виховного комплексу, Немирівського навчально-реабілітаційного центру, Тульчинської школи-ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

У ході наради Валерій Ольховий, представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в центральних областях, виступив з короткою характеристикою навчальних закладів. За словами Валерія Ольхового, моніторинг навчальних закладів здійснювався з метою визначення стану забезпечення вихованців відповідним рівнем освіти та індивідуального розвитку, реалізації права на гідні умови проживання. Під час таких візитів виявляються непоодинокі випадки порушення прав вихованців. Так, в зазначених закладах було виявлено низку недоліків. Основними порушеннями є недогляд в організації харчування, медичного обслуговування, порушення певних санітарних норм та ряд порушень стосовно збереження індивідуальності дітей.

«Кожен з нас має свою неповторну частину життя – це дитинство. Від того, яким воно буде, залежить не тільки наша доля, а й всього суспільства. Тому сподіваюся, що ці зауваження стимулюватимуть всіх покращувати свою роботу та забезпечувати дітям кращі умови перебування», - зауважив Валерій Ольховий.

У свою чергу, Ігор Івасюк закликав присутніх керівників відреагувати на зазначені недоліки та докласти максимум зусиль, щоб якнайкраще забезпечити конституційні права дітей в частині навчання та охорони здоров’я.« повернутися до списку новин