Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

В районі проведено монетизацію субсидій

Переглядів: 240

 

В районі проведено монетизацію частини невикористаної субсидії на електроопалення за попередній опалювальний період 2016-2017 років.  Максимальний розмір виплат на домогосподарство – 135 грн., загальна сума виплат по району складає майже 85 тис.грн.

          Здійснено автоматичний розрахунок житлових субсидій на електроопалення, без звернень громадян, на новий опалювальний період 2017-2018 років. За жовтень на 16 днів, з листопада по березень на повні місяці опалювального періоду.

          Також в листопаді проведено перерахунок житлових субсидій на тверде паливо та скраплений газ 1648 домогосподарствам, від яких надійшло звернення на призначення субсидії з червня по жовтень поточного року. Середній розмір доплат становитиме до 136 грн. Зазначений перерахунок здійснено в зв'язку з тим, що з червня  поточного року Урядовим рішенням  збільшено граничний показник вартості скрапленого газу та твердого палива для надання пільг і субсидій.

          Повідомлення про призначення житлової субсидії можна отримати в приймальні громадян управління праці та соціального захисту населення або отримати інформацію по телефону 2-14-67, 2-13-48, 2-10-07.

 « повернутися до списку новин