Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації інформує!

Переглядів: 345

     

    Спеціалістами управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації надаються соціальні послуги пільговій категорії населення, особам з інвалідністю, одиноким громадянам похилого віку, сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, внутрішньо переміщеним особам.

          З метою надання максимальних зручностей в отриманні необхідних соціальних виплат та субсидій нашого району прийом здійснюється в приймальні громадян без обідньої перерви.

          В сільській місцевості приймання заяв з необхідними документами для призначення усіх видів державної допомоги здійснюють уповноважені особи сільських рад, які передають управлінню праці.

Житлову субсидію за 2017 рік на придбання твердого палива та скрапленого газу призначено 5025 сім’ям на суму 15259,0 тис.грн. На електроопалення призначено 730 сім'ям. На оплату житлово-комунальних послуг нараховано 9107,9 тис.грн. Середній розмір субсидії на тверде паливо та скраплений газ - 3036,6 грн., на житлово-комунальні послуги – 2153,6 грн.

Виплачено, з урахуванням заборгованості за 2016 рік, 24692,1 тис.грн.

На обліку в управлінні праці та соціального захисту населення перебуває 1818 одержувачів всіх видів допомог та компенсацій.

Загальна сума виплат всіх видів допомог склала  42235,5 тис.грн., що на 8 відсотків більше проти відповідного періоду минулого року.

Сформовано Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, до якого внесено близько 9,4 тис. осіб.

Фінансування пільг та компенсацій окремим категоріям громадян проводиться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету до місцевого бюджету, а також за рахунок коштів місцевих бюджетів (компенсація за пільговий проїзд, пільги з оплати послуг зв'язку). На 2017 рік бюджетом передбачено 3180,9 тис. грн., виплачено -  3169,4 тис.грн.

Забезпечено своєчасну виплату разової грошової допомоги 843 ветеранам війни до Дня перемоги на загальну суму 711,5 тис.грн.

Виплачено компенсацію 9 особам, які здійснювали поховання інвалідів війни в сумі 8,6 тис.грн., одноразову матеріальну допомогу малозабезпеченим пенсіонерам та інвалідам на суму 91,2 тис.грн.

Громадянам потерпілим внаслідок Чорнобильської катастрофи проведено компенсаційні виплати на суму 278,1 тис.грн., інвалідам на санаторно – курортне лікування, бензин і транспортні виплати близько 22,4 тис.грн. Забезпечено путівками на санаторно – курортне лікування 7 учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

До питань соціального захисту  відноситься і робота з особами з інвалідністю. Видано 189 направлень для забезпечення ортопедичними виробами та кріслами колісними, 4 направлення до реабілітаційних установ на проходження лікувальної реабілітації 4 дітям з інвалідністю. До Централізованого банку даних з проблем інвалідності внесено 478 індивідуальних програм реабілітації інвалідів.

Забезпечено путівками на санаторно – курортне лікування 13 ветеранів війни та осіб з інвалідністю, 3 учасників бойових дій, які приймали участь в антитерористичній операції, направлено на професійну перепідготовку.

В управлінні праці перебуває на обліку 318 багатодітних сімей. Видано 68 посвідчень батьків багатодітних сімей, 298 посвідчень дитини багатодітної сім'ї. Продовжено термін дії 68 посвідчень дитини з багатодітної сім'ї, та 22 посвідчення батьків багатодітних сімей.

Проводиться організаційна робота та підбір дітей пільгових категорій для забезпечення бюджетними путівками для оздоровлення та відпочинку . Згідно розподілу путівок, 28 дітей пільгових категорій направлено до закладів оздоровлення та відпочинку. Всього оздоровлено 155 дітей за рахунок коштів різних джерел фінансування.

У 2017 році 128 дітей пільгових категорій району взяли участь в обласних заходах, а саме: в обласній  акції  "Подорож  у дитячий  світ" до Міжнародного дня сім"ї та до Дня захисту дітей, здійснили подорожі до аквапарку "7-й Океан" м. Хмельницький та на новорічну ялинку в м. Вінниця.

Відповідно до чинного законодавства виплачено допомогу 33 військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби в сумі 49,4 тис. грн.

На території району перебуває 118 внутрішньо переміщених осіб з Донецької, Луганської областей та АР Крим. Видано 205 довідок про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території або районів проведення антитерористичної операції. Щомісячну допомогу для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово – комунальних послуг виплачено 36 сім'ям на суму 509,3 тис. грн.

За 2017 рік призначено та виплачено різних видів державної допомоги, субсидій, пільг та компенсацій на загальну суму 71 млн. 810 тис.грн., що на 9 млн. 272 тис. грн. або на 13,7 відсотка більше проти відповідного періоду минулого року.

Щомісячно здійснюється системний моніторинг мінімальної заробітної плати. Станом на 01.01.2018 року, за статистичними даними, заборгованості немає.

Рівень оплати праці штатних працівників по району за ІІІ квартал 2017 року за статистичними даними склав 5342 грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року заробітна плата зросла на 55,7 відсотків.

Організовано та проведено 7 навчань з охорони праці в яких пройшли навчання 275 осіб.

Також проводиться робота із зверненнями громадян. Протягом 2017 року до управління надійшло 42 письмових звернення стосовно питань призначення і виплати державної соціальної допомоги, правильності призначення житлової субсидії, пільг та інших питань. Звернення громадян розглянуті у терміни визначені чинним законодавством, надано роз'яснення та по можливості практична допомога.

Крім того, до управління надійшло 4371 вхідної кореспонденції та 2539 вихідної.« повернутися до списку новин