Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

В головному управлінні Пенсійного фонду Вінниччини обговорили шляхи співпраці з банківськими установами

Переглядів: 323

 

 

Сьогодні, 13 грудня 2017 року,фахівці управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області та представники банківських установзустрілись закруглим столомаби обговорити плани та визначити пріоритети роботи у напрямку обслуговування громадян на наступний рік. Захід відбувся на базі головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області.

Відкриваючизахід, очільник Фонду області Олена Корчака презентувала новітні технології та сервіси Пенсійного фонду України, детально зупинилась на послугах реєстру застрахованих осіб, модернізації електронного пенсійного посвідчення, як електронного документа, що одночасно є і платіжною банківською карткою. Поінформувала про запровадження електронної трудової книжки, можливості веб-порталу Пенсійного фонду України.

«Ви є дуже важливим партнером, а спільні дії та ресурси направлені на забезпечення однієї функції – своєчасного призначення та виплати пенсій», – підкреслила начальник обласного Пенсійного фонду Олена Корчака.

В ході розмови, Олена Корчака окремо зупинилась на організації обслуговування громадян на рівні територіальних громад та агентських пунктів.

«Сьогодні органи Фонду області наближають послуги до клієнтів не лише в мережі діючої системи. Точки доступу до пенсійних послуг мають тенденцію зростання і така робота дає позитивний  відгук. В області  створено 43 віддалених робочих місця, де фахівцями підвідомчих управлінь Фонду Вінниччини надано близько7,5 тис. послуг.

Одним із пріоритетних завдань залишається збільшення частки отримувачів пенсій через вкладні рахунки банківських установ. Станом на 01.12.2017 року в області перебуває 458,2 тис. пенсіонерів, з них майже 203 тис. пенсіонерів 44,3% одержують пенсії через установи банків. Щомісяця на фінансування пенсійних програм спрямовується 1 млрд грн, половина з яких перераховується на рахунки 21 банківської установи.

Начальник юридичного управління Тетяна Ільченко у своєму виступі акцентувала увагу присутніх на нормативно-правовому забезпеченні взаємодії органів ПФУ та банків в частині укладання договорів на виплату пенсій.  В свою чергу, начальник відділу виконання бюджету та бюджетно-фінансової звітності Олена Присяжнюк доповіла про особливості виплати пенсій пенсіонерам іноземних держав.

В ході обговорення шляхів подальшої співпраці, розглянули можливості  здійснення спільних з працівниками банківських установ прийомів громадян в сервісних центрах обслуговування громадян,облаштування в перспективних ЦНАПах та об'єднаних територіальних громадах банківських терміналів,  створення агентських пунктів на базі інфраструктури банків, щорічної верифікації баз даних.

Підсумовуючи зустріч, Олена Корчака закликала банкірів долучитись до співпраці у напрямку наближення послуг до громадян на рівні територіальних громад та агентських пунктів, як одного з дієвих методів покращення показників темпу зростання кількості отримувачів пенсій через банківські установи. Де є спеціалісти Пенсійного фонду, там є інтерес для банківської установи.« повернутися до списку новин