Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Більше двох тисяч підприємств Вінниччини займаються торгівлею

Переглядів: 343

 

 

За даними Головного управління статистики у Вінницькій області, майже 25% підприємств-юридичних осіб Вінниччини (понад 2000 підприємств) вказали торгівлю основним видом діяльності. За розмірами підприємств 98% відносяться до малих, з яких 87% - це мікропідприємства. Більше половини торгівельних підприємств області займаються оптовою торгівлею (крім торгівлі автотранспортними засобами та мотоциклами).
На підприємствах торгівлі в області зайнято понад 16 тис. осіб, що становить більш як 11% від загальної кількості зайнятих працівників підприємств усіх видів економічної діяльності. В малому підприємництві (без врахування фізичних осіб-підприємців) торгівлею зайнято майже 11 тис.осіб, з яких більше 6 тис.осіб займаються оптовою торгівлею. 
На підприємства торгівлі припадає 20% загального обсягу реалізованої продукції (товарів, послуг) підприємств області. Майже 70% обсягу реалізації в торгівлі дає мале підприємництво, в порівнянні з минулим роком його частка реалізації зросла на 24%.« повернутися до списку новин