Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Всі адміністративні послуги облдержадміністрації відтепер надаватимуться через «Прозорий офіс»

Переглядів: 313

 

16 квітня, в приміщенні Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації відбулась організаційна нарада з питань організації процедури надання адміністративних та інших послуг, які надаватимуться структурними підрозділами облдержадміністрації через «Прозорий офіс» Вінницької міської ради.

Засідання відбулось під керівництвом директора Депаратментуміжнродного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Володимира Мережка за участю представниківструктурних підрозділів облдержадміністрації та міської ради.

«Хочу висловити подяку Вінницькій міській раді за те, що вони  пішли на зустріч облдержадміністрації і відповідно до доручення голови ОДА Валерія Коровія, усі послуги, які надаються нашими структурними підрозділами будуть передані до Центру надання адміністративних послуг. Сьогодні ми повинні вирішити всі організаційні питання. Як результат, два структурних підрозділи облдержадміністрації, які надають найбільшу кількість послуг, а саме Департамент агропромислового розвитку, екології та природніх ресурсів ОДА та Державний архів Вінницької області, делегують людей, які виконуватимуть процедуру прийому та видачі документів в приміщенні «Прозорого офісу», - зазначив Володимир Мережко.

Заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіональногорозвиткуОДА Надія Насіковська, в свою чергу, наголосила, що основним завданнямє відпрацювання технологічних карток адміністративних послуг в найкоротші строки з метою полегшення роботи представників облдержадміністрації, які працюватимуть у віддаленому режимі.

«Залучення представників облдержадміністрації до роботи в нашому Центрі надання адміністративних послуг є тимчасовим. На сьогодні, наші IT-спеціалісти працюють над вдосконаленням електронної системи «Прозорий офіс», а тому ми сподіваємось, що вже через 2-3 місяці всі технологічні картки ваших адміністративних послуг будуть повністю автоматизовані та внесені до нашої програми, що дозволить «вивільнити» ваших працівників з робочого процесу.

Їх робочі місця вже повністю обладнані та підключені до електронної черги. А тому, ми просимо найближчим часом делегувати їх до нас для відпрацювання ряду умов, зокрема технічного регламенту та робочого графіку», - зазначила директор Департаменту адміністративних послуг Вінницької міської ради Ірина Копчук.

За підсумками наради структурним підрозділам ОДА було доручено підготувати перелік документів, зразки заяв та технологічні картки адміністративних послуг для передачі їх в «Прозорий офіс» в найкоротші терміни.

 

  •  


« повернутися до списку новин