Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

В облдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди нагородження відзнакою Президента України – ювілейною медаллю «25 років незалежності України»

Переглядів: 440

В залі засідань ОДА керівники області та м. Вінниці вручили найдостойнішим вінничанам відзнаки Президента України – ювілейні медалі «25 років незалежності України».

Президентську відзнаку за заслуги у становленні незалежної України кращим вінничанам, які працюють у різних галузях, вручили голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, голова обласної ради Анатолій Олійник та секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський.

У вітальному слові до учасників зустрічі Валерій Коровій зазначив: «Це дуже почесний обов’язок – виконати доручення Президента і вручити пам’ятну відзнаку «25 років незалежності України. Мушу відзначити, що ми по-особливому зустрічаємо 25-ту річницю нашої незалежності, оскільки два останні непрості роки показали причетність кожного з нас до вирішення долі рідної країни. У ці часи випробувань фактично зароджується новітня історія Української держави. Дуже знаковими були слова Президента під час військового параду про те, що боєздатне військо, підготовлені військові кадри, новітня техніка – це найбільша гарантія безпеки країни».

Ювілейну медаль "25 років незалежності України" отримали 2 жителі нашого району:

Вербовецький сільський голова  Войтко Юрій Іванович;

заступник голови по механізації в галузі тваринництва та будівництва ФГ «Велес Віта» с. Попелюхи  Михайловський Віктор Євгенійович.


 « повернутися до списку новин