Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Олександр Крученюк : Ярмарок «Руками створена краса» став непересічною подією для людей з інвалідністю Вінниччини

Переглядів: 334

 

 

В Експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати з 11по 13 грудня проходив вже традиційний для Вінниччини трьохденний ярмарок авторських творів людей з інвалідністю «Руками створена краса».

Організаторами Ярмарку виступили Вінницька громадська організація молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія» за підтримки обласної державної адміністрації та міської ради, народного депутата України Сергія Кудлаєнка, Британської ради в Україні, громадської організації «Розвиток. Розвиток», благодійного фонду Людмили Станіславенко, Клубу Подільської кухні та школи танцю «Болеро».

Олександр Крученюк, заступник голови ОДА, який відвідав виставку-ярмарок, зазначив: «Такий захід є дуже важливим для нашої області. Люди з інвалідністю, як ніколи,  потребують сьогодні підтримки, розуміння та  допомоги. Така виставка-ярмарок дозволяє їм якоюсь мірою знайти себе, реалізувати свої таланти і здібності,  долучитися до суспільного життя. Молоді з обмеженими фізичними можливостями важко адаптуватись у сьогоднішніх непростих  реаліях, тож щорічний ярмарок, до якого вони готуються не один місяць, дає можливість  відчувати свою причетність до громади»,- підсумував посадовець.

Цього року проведення Ярмарку  збігається з відзначенням 10-річчя існування реабілітаційного центру «Гармонія» та 15-річчям діяльності Вінницької громадської організації молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія».« повернутися до списку новин