Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Пенсія через банк – це надійно та вигідно

Переглядів: 407

          Могилів – Подільське об’єднане управління ПФУ Вінницької області  повідомляє, що станом на 01.07.2016 року банківськими установами смт.Муровані Курилівці обслуговується 2497 осіб. Щомісяця на доставку пенсій через відділення зв’язку управління перераховує майже 350 тис.грн., в той час як в банківських установах відповідні послуги безкоштовні.

   З метою економного та раціонального використання коштів управлінням проводиться активна робота щодо залучення пенсіонерів для отримання пенсій через установи банків.
      Виплата пенсій через банківські установи має ряд переваг як для пенсіонерів так і для пенсійної системи в цілому, а саме: зарахування коштів на пенсійні рахунки відбувається не пізніше наступного банківського дня після проведення фінансування. Тобто, виплата пенсій через банки значно скорочує термін обігу коштів на виплату пенсій і грошової допомоги, спрощує облік і контроль їх руху та зменшує витрати Фонду. Немала перевага і в тому, що пенсіонер, відкривши пенсійний рахунок, може одержати пенсію в будь-який зручний для нього час у відділенні банку або через банкомат, зняти з поточного пенсійного рахунку як усю зараховану суму, так і її частину, а на залишок коштів банк нараховуватиме відповідні відсотки (таким чином, у кожного пенсіонера з'являється можливість одержати невеликий додатковий дохід), надається можливість сплатити за комунальні послуги і інше. Чекаючи пенсії, не обов'язково ходити щодня до банкомата, щоб перевірити залишок на рахунку - досить підключити послугу «Смс-Інформування» – і при перерахуванні грошей на пенсійну картку ви відразу про це довідаєтеся: вам прийде повідомлення на особистий мобільний телефон.

Шановні пенсіонери!

    Проронуємо Вам виявити бажання отримувати пенсію через установу банку, а для цього Вам необхідно звернутися до обраного банку для отримання рахунку, а банківська установа перенаправить до управління Фонду Вашу заяву з особовим рахунком на перерахування пенсійних виплат.
Пам’ятайте, що заощаджені Вами кошти Пенсійного фонду, будуть направлені на підвищення розміру Вашої пенсії!« повернутися до списку новин