Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

На Вінниччині Рада Церков і Рада національних товариств планують провести масштабні заходи, спрямовані на підтримку духовних цінностей

Переглядів: 343

 

Днями відбулося спільне засідання секретаріату обласної Ради церков та релігійних організацій і Ради національно-культурних товариств з метою обговорення заходів, спрямованих на збереження традиційних християнських цінностей. До обговорення долучилися представники релігійних громад (РКЦ, УПЦ, АСД, ОЦХВЄ, УЦХВЄ, ЄХБ, УАПЦ) та національних спільнот, а саме – грузинської, ромської, польської та єврейської культур.

Зазначена зустріч стала першим засіданням робочого органу, діяльність якого спрямована на допомогу суспільству в побудові міцних, здорових і щасливих сімей, популяризацію родинних цінностей серед населення Вінниччини. Зокрема, учасники заходу прийняли рішення щодо проведення в області широкої інформаційно-просвітницької кампанії щодо популяризації християнської моралі спільними зусиллями громадських організацій, церкви та національних спільнот.

Під час обговорення ключових завдань, було погоджено рішення щодо проведення у м.Вінниці широкомасштабної ходи за здорову сім’ю та духовні цінності, після завершення якої заплановано проведення концертної програми та інших просвітницьких заходів відповідно до тематики за участю представників національно-культурних товариств. Захід буде проведено наприкінці травня.

За словами організаторів, «публічна хода покликана підтвердити те, що вінничани та український народ загалом прагне жити духовними цінностями, адже важливою передумовою збереження, розвитку та процвітання Української держави є захист та підтримка інституту сім’ї».« повернутися до списку новин