Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Виставка конкурсних робіт «Мальовнича Вінниччина»

Переглядів: 475

 

В Міжнародний день музеїв, 18 травня у виставковій залі Мурованокуриловецького районного краєзнавчого музею імені Федора Коновалюка було відкрито виставку конкурсних робіт на здобуття мистецької премії імені Федора Коновалюка 2017 року.

На цьогорічний конкурс, присвячений 85-й річниці утворення Вінницької області, було представлено 31 роботу. Переможців визначено в двох номінаціях «Дорослі» та «Діти».

Дипломантом конкурсу серед дорослих (І місце) стала  художниця із смт Мурованих Курилівців Оксана Давидюк.

У номінації «Діти» перемогу здобули: Катерина Недобитко із с. Жван, ІІ місце у Слободянюк Софії, учениці 5-А класу школи-гімназія смт Муровані Курилівці, ІІІ місце зайняв Ярослав Габрійчук – учень 8 класу Мурованокуриловецької школи №2.

Переможці крім грошових премій нагороджені дипломами лауреатів конкурсу. Всі інші конкурсанти отримали дипломи учасників.

Вручив дипломи та грошові премії заступник голови райдержадміністрації Валерій Козачишен.  

В цей день було вручено подяки та цінні подарунки переможцям акції «Подаруй музею експонат». Нагороджувались в номінаціях: «Найчисленніша колекція, «Рідкісний експонат».

Працівників музею з професійним святом, а всіх конкурсантів з відкриттям виставки привітала активіст музейної справи Марія Мельник.

 

 

 « повернутися до списку новин