Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація

Андрій Гижко: Традиційні осінні ярмарки на Вінниччині проходять на досить високому організаційному рівні

Переглядів: 411

 

На цьому наголосив  сьогодні на засіданні обласного організаційного комітету з підготовки та проведення осінніх ярмарків перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко.

Цьогоріч на Вінниччині ярмарки розпочались на тиждень раніше - з 30 вересня та проводяться щосуботи в мікрорайоні «Вишенька» біля торговельного центру «Plaza Park».

Андрій Гижко наголосив, що за підсумками трьох ярмарків, які вже відбулися, слід окремо  визначити кілька проблемних питань.

«Хочу ще раз  підкреслити, що участь у ярмарках для сільгоспвиробників  є безкоштовною і будь-які чутки про грошовий збір за місце автотранспорту на торгових площадках є безпідставними,- зазначив перший заступник голови ОДА.- Жодних преференцій для учасників ярмарків немає. Деякі обмеження можуть стосуватися лише великогабаритного транспорту».

Учасники засідання ще раз наголосили на необхідності дотримання  районами квот на участь у ярмарках, оскільки  на останньому ярмарку, 14 жовтня, кількість автомобілів – учасників  (232) перевищувала кількість  визначених торгових місць (210), що спричинило незручності.

Занепокоєння організаторів  осінніх ярмарків викликала також торгівля приватними особами товарами , які  не входять до переліку дозволених,- зокрема грибами, в’яленою рибою, тощо.

Для контролю за дотриманням правил торгівлі під час ярмарків, керівник обласного організаційного комітету з їх підготовки та проведення Андрій Гижко дав  доручення відповідним службам щодо організації  посиленого патрулювання поліції спільно із фахівцями санітарної  служби задля недопущення вказаних порушень.

Нагадуємо: наступний осінній ярмарок відбудеться у Вінниці 21 жовтня біля торговельного центру «Plaza Park» (колишній «ШОК»).« повернутися до списку новин