Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Відбулося позачергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

Переглядів: 405

11 жовтня 2017 року в райдержадміністрації відбулося позачергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Мурованокуриловецькій районній державній адміністрації, яке проводив голова райдержадміністрації Сергій Ладан.

Запрошені та члени комісії: Курашовецький сільський голова Василь Гикавчук, Мурованокуриловецький селищний голова Галина Цибульська, начальник районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області Віталій Німець, начальник фінансового управління райдержадміністрації Галина Власова, начальник управління регіонального розвитку  райдержадміністрації Світлана Озерянська, начальник відділу цивільного захисту населення райдержадміністрації Володимир Кривов’язий, лісничі та користувачі мисливських угідь.

      Слухалось питання: «Щодо локалізації та ліквідації спалаху африканської чуми свиней в двох домогосподарствах  с. Посухів та недопущення розповсюдження захворювання африканської чуми свиней на території району».

      В засіданні позачергової комісії взяли участь та виступили голова райдержадміністрації Сергій Ладан, начальник головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Григорій Сидорук, головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеренарії Мурованокуриловецького районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Валерій Кравчук.

     На засіданні затвердили План заходів щодо ліквідації та недопущення розповсюдження захворювання африканської чуми свиней в районі.

    Відповідальними службами та організаціями у вогнищі хвороби та в зонах захисту і нагляду проводяться заходи по ліквідації африканської чуми згідно Плану та чинного законодавства. 

    Рішення позачергового засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії додається:

https://rada.info/upload/users_files/04051069/ba231a56c75b219785fe91004572f93f.pdf« повернутися до списку новин