Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

З початком жнив Вас, аграрії!

Переглядів: 647

Жнива – завжди були  і залишаються найвідповідальнішим і заключним етапом праці хліборобів.

Загальна площа ранньої групи зернових культур, включаючи озимий і ярий ріпак по всіх категоріях господарств  району складає  13077 га, в тому числі озима і яра пшениця - 5286 га,  ячмінь озимий та ярий – 3283 га, горох – 818 га, овес – 40 га, ріпак озимий та ярий – 3548 га.

         Доля врожаю в значній мірі залежить від своєчасної та якісної підготовки зернозбиральної техніки, складських приміщень, вагового господарства та  працівників,  які будуть залучені на жнивах. 

         На збиранні ранніх зернових культур буде задіяно всього 56  власних і залучених зернозбиральних комбайни.

         В середньому за один день при сприятливих погодних умовах буде збиратись працюючими комбайнами 1316 га., а навантаження на  один комбайн складатиме  223 га, що дасть змогу провести жнива в оптимальні строки, тобто 9-10 діб.

     Першими в цьому році приступили до збирання зернових культур в ПП «Скрипник і К» с. Перекоринці, керівник Скрипник Анатолій Іванович. Сьогодні тут проводиться обмолот озимого ячменю, який дає з кожного гектара по 4,5 тонни зерна.

Вітаємо всіх, для кого початок жнив - справжнє свято. Хороших вам врожаїв, шановні аграрії, справджених надій та достойних цін на вашу продукцію. Нехай Земля віддячить Вам за любов і турботу – чистими і щедрими врожаями, наповнить душу миром, спокоєм і задоволенням від Вашої роботи.

         « повернутися до списку новин