Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Оперативно-диспетчерській службі Вінниччини компанія Google безкоштовно надала для тестування свою версію технології Advanced Mobile Location

Переглядів: 77

    Компанія Google надала оперативно-диспетчерській службі Вінницької області безкоштовно для тестування свою версію технології Advanced Mobile Location (АМL), завдяки якій диспетчери та медики швидкої отримують точні координати хворих.

За її словами директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Людмили Грабович, така можливість надана Вінниччині за зайняте 1-ше місце за організацію роботи оперативно-диспетчерської служби на базі програми ЕRІМ-103.

«Advanced Mobile Location  (АМL) - це метод визначення геолокаційних даних абонента, який дзвонить на номера екстрених оперативних служб (102, 103, 112 або 911). Координати перебування автоматично відправляються в службу екстреної допомоги на спеціальний вебвузол(еndpoint). Метод АМL позиціонується, як альтернатива класичним методам визначення місця розташування абонента, заснованим на прив’язці до найближчих веж  мобільного зв’язку, оскільки за попередніми оцінками, його точність до 4000разів краща», - розповіла Людмила Грабович.

Керівник профільного Департаменту також  повідомила про  втілення в області програми «Доступні ліки». За її словами,  Вінниччина займає п’яте місце в Україні по  її  реалізації. Усі 248 аптек та аптечних пунктів працюють у програмі. Виписано 23 тис. рецептів, на даний час 12 тис.300  вже  отоварено.

« повернутися до списку новин