Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація

Про виконання Програми Могилів-Подільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області щодо впровадження антикорупційних заходів на 2016 рік

Переглядів: 475

 

  Пріоритетними напрямками діяльності Могилів-Подільсько об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області  є недопущення виникнення причин та умов, що сприяють проявам корупції.

Згідно затверджених Програмою заходів щодо усунення корупційних ризиків, управлінням протягом 2016 року проведено аналіз діючих нормативно — правових актів щодо передбачення ними порядку врегулювання конфлікту інтересів службових осіб управління.

      Здійснено моніторинг норм та практики застосування законодавчих та інших нормативно-правових актів, що регулюють діяльність управління. Прогалин та недоліків, що можуть сприяти втягненню працівників в корупційну чи злочинну діяльність, не встановлено.

З метою визначення механізмів удосконалення процедур реалізації прав громадян здійснено аналіз ефективності процедур позасудового вирішення спорів (адміністративного оскарження) рішень (дій, бездіяльності) управління  щодо пенсійного забезпечення, ведення обліку осіб, які підлягають загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню. Крім того, здійснено аналіз положень про структурні підрозділи та посадових інструкцій працівників з метою своєчасного приведення їх у відповідність до змін у антикорупційному законодавстві України та підзаконних актах.

Проводилася контрольно-аналітична робота, спрямована на визначення повноти та своєчасності реалізації управлінням повноважень з урахуванням оптимізації функціональних процесів.

Запроваджено відео- фіксацію під час проведення прийому громадян, із забезпеченням права осіб, які звертаються на прийом на таємницю особистого та приватного життя.

З 01.01.2016 року впроваджено порядок обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій. Це дозволило повністю уникнути підготовки документів про призначення (перерахунок) пенсій спеціалістами управління, які безпосередньо здійснюють прийом громадян. Протягом 2016 року прийнято та відскановано документи по 878 зверненням.

Систематично оприлюднюються плани виконання Програми та інші заходи антикорупційного спрямування, які впроваджені в роботу управління. Так, протягом    2016 року опубліковано 2 інформації з питань запобігання корупції, проведено 14 нарад, лекцій серед державних службовців управління з метою негативного ставлення до корупції.

   Проводився моніторинг стану виконання заходів щодо запобігання корупційним проявам. Осіб, притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень не було.

Повідомлення громадян, щодо можливих корупційних правопорушень з боку працівників управління у 2016 року не надходили.

   На виконання заходу щодо залучення громадськості до обговорення підсумків роботи управління, оцінки виконання покладених функцій, включаючи анкетування, опитування та інші методи комунікації з громадськістю, управлінням протягом 2016 року проведено анкетування , в якому взяли участь 275 респондентів віком від 35 до 76 років Могилів-Подільського та Мурованокуриловецького районів, на тему « Про якість обслуговування громадян в Могилів-Подільському об'єднаному управлінні ПФУ».

Забезпечено доступ громадськості до ознайомлення публічної інформації, яка отримана, створена або знаходиться у володінні управління, у тому числі у формі відкритих даних, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 “Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних”.

        Забезпечено функціонування системи правової освіти працівників управління, в тому числі у сфері антикорупційного законодавства. Правові навчання проводяться в кожному структурному підрозділі управління щомісячно.

          Удосконалено критеріїта системи оцінки ефективності роботи працівників управління для визначення рівня результативності та ефективності служби, планування кар'єри, виявлення необхідності підвищення рівня професійної компетентності, стимулювання результативної діяльності.

В управлінні постійно здійснюється моніторинг додержання посадовими особами антикорупційного законодавства, насамперед, щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, обмеження спільної роботи близьких осіб.

          Забезпечено контроль за своєчасністю подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави в управлінні, за минулий рік та надання допомоги у їх заповненні. Перевірено 91 декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру згідно Закону України «Про запобігання корупції» щодо своєчасності їх подання.

      В жовтні 2016 року організовано подання електронних декларацій за 2015 рік державними службовцями управління категорії «Б».

       У 2016 році управлінням здійснено закупівлі товарів з використанням електронної системи закупівель у порядку, визначеному законодавством на суму 201,5 тис.грн.

     Постійно оприлюднюється інформація про закупівлі товарів, робіт і послуг та використання коштів управління , як передбачено законодавством.

             Забезпечено постійний контроль за формуванням потреби та здійсненням фінансування пенсійних виплат з метою недопущення надання переваг при спрямуванні коштів на об’єкти з виплати та доставки пенсій.

 

                                                                                                                         ТЕТЯНА РЕМОРОВА -  заступник начальника

                                                                                                                   Могилів-Подільського об'єднаного управлінні ПФУ

 « повернутися до списку новин