Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

В районному будинку культури відбулись урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства

Переглядів: 539

 

Останній місяць осені подарував нам – День працівників сільського господарства – професійне свято усіх селян, творців народного добробуту, опори країни. Це свято увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік.

16 листопада в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Це свято зібрало посадовців, керівників агроформувань, невтомних трудівників полів і ферм, організаторів сільськогосподарського виробництва, заслужених працівників сільського господарства.

З вітальної промовою до учасників святкового дійства звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Іван Гончар. Він висловив щиру вдячність хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва району. А також у своїй промові підбив підсумки всього зробленого за рік, аналізував усі досягнення агропромислового комплексу.

За нелегку хліборобську працю, за високі трудові досягнення, вагомий внесок у розвиток сільського господарства та з нагоди професійного  свята перший заступник голови райдержадміністрації Іван Гончар та голова районної ради Сергій Кушнір нагородили працівників сільського господарства Почесними грамотами та Подяками райдержадміністрації та районної ради. Гарний настрій під час проведення свята організували працівники районного будинку культури. « повернутися до списку новин