Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

У Козятинському районі експонувалася історична виставка «100 років боротьби: Українська революція 1917-1921»

Переглядів: 370

 

Протягом 12-21 березня поточного року на базі Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту експонувалася історична виставку «100 років боротьби: Українська революція 1917-1921».

Нагадаємо, що виставку було розроблено Українським інститутом національної пам’яті та безоплатно передано обласній державній адміністрації для експонування протягом року в районах області.

Виставка, що складається з 21 тематичного банеру, присвячена 100-річчю проголошення незалежності Української Народної Республіки. Вона в оригінальній художній та доступній для учнівської та студентської молоді формі розповідає про події Української революції 1917-1921 років. Зокрема, виставка демонструє перебіг Української революції, визрівання політичної еліти та суспільної думки від ідей автономії до повноцінної незалежності країни, а також до готовності захищати цю незалежність із зброєю в руках. Окрім того, вона висвітлює різноманітні маловідомі в історії України аспекти творення Української державності протягом 1917-1921 років.

У підготовці виставки використано більше 250 унікальних документів та фотографій того часу.

На разі виставку «100 років боротьби: Українська революція 1917-1921» розміщено у Погребищенському районі. Після завершення експонування в районах області експозицію буде передано на постійній основі обласному краєзнавчому музею.« повернутися до списку новин