Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

На Вінниччині БО «Чорнобильський фонд здоров’я» реалізовуватиме благодійну програму «Заміна систем опалення»

Переглядів: 463

Благодійна організація «Чорнобильський фонд здоров’я» відповідно до законодавства України, своєї статутної мети, в інтересах фізичних осіб, громадян, які постраждали і проживають на радіоактивно забрудненій території внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також в інтересах юридичних осіб з числа сільських, селищних, районних та міських рад, державних або комунальних медичних установ, загальноосвітніх шкіл, дитячих садків та вищих навчальних закладів, що розташовані на радіоактивно–забруднених територіях внаслідок Чорнобильської катастрофи, здійснює благодійну діяльність та відкрила благодійну програму «Заміна систем опалення».
Основною метою та цілями благодійної програми є задоволення енергетичних потреб споживачів, які розташовані та мешкають на радіоактивно–забруднених територіях внаслідок Чорнобильської катастрофи.
На цей час вже ведуться перемовини щодо залучення в Україну опалювальних систем у вигляді благодійної допомоги, вона надаватиметься безкоштовно. 
Для участі в цій Програмі фізичним особам, необхідно надіслати на поштову адресу Організації копії своїх особистих документів, а саме:
• роздруковану та заповнену заяву про вступ в Громадську організацію «Всеукраїнський союз чорнобильців»;
• роздруковану та заповнену заяву про включення до благодійної програми «Заміна систем опалення»;
• копію усіх сторінок паспорту громадянина України;
• копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру фізичній особі, платнику податків;
• копію посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи (з вкладкою до посвідчення за її наявністю), та довідку про реєстрацію міста проживання на території Київської, Чернігівської, Житомирської, Рівненської, Волинської, Вінницької або Черкаської області.
Для участі в цій Програмі юридичним особам, необхідно надіслати на поштову адресу Організації, обов’язково засвідчені особистим підписом керівника та печаткою державної або комунальної установи копій документів, а саме:
• роздруковану та заповнену заяву про включення до Благодійної програми «Заміна систем опалення»;
• копію витягу (виписка) з ЄДРЮОФОП;
• копію витягу (виписка) органу статистики.
З урахуванням благодійної допомоги, учасники цієї програми матимуть можливість бути забезпеченими тепловою та електричною енергією за мінімальними витратами.
З більш детальнішою інформацією про діяльність Організації Ви маєте можливість ознайомитись на Інтернет сайті www.chernobyl-people.org

 « повернутися до списку новин