Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

З початку року сільськогосподарськими підприємствами придбано 637 одиниць сільськогосподарської техніки на суму 791 млн. гривень

Переглядів: 401

 

 

Як повідомляє Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА, для проведення комплексу осінньо-польових робіт сільськогосподарські підприємства області технікою повністю забезпечені, готовність її становить 99-100 %. Сільськогосподарські підприємства також готові до сушіння та доробки зерна, в сільськогосподарських підприємствах області підготовлено 225 одиниць сушарок та зерносушильних комплексів з можливою продуктивністю за добу 45,8 тис. тонн, в хлібоприймальних підприємствах та елеваторах 129 зерносушильних комплексів з продуктивністю за добу 105,8 тис. тонн.

На збиранні кукурудзи на зерно в сільськогосподарських підприємствах області задіяно 1537 одиниць високопродуктивних зернозбиральних комбайнів з приставками, з яких 426 одиниць високопродуктивні комбайни, залучені з інших областей та комерційних структур. Сезонне навантаження на комбайн становить 190 га. Технічні можливості дозволяють провести в області  збирання кукурудзи на зерно за 12 робочих днів.

На виконанні комплексу осінньо-польових робіт в сільськогосподарських підприємствах області задіяно біля 9 тис. одиниць тракторів. На посіві озимих зернових в сільськогосподарських підприємствах області задіяно 2516  посівних агрегатів, в тому числі 548 одиниць високопродуктивних. Сезонне навантаження на посівний агрегат при цьому становить 123 га./агрегат.

Сільськогосподарськими підприємствами області в поточному році значна увага приділяється  оновленню матеріально-технічної бази. З початку року сільськогосподарськими підприємствами придбано 637 одиниць сільськогосподарської техніки на загальну суму 791 млн. гривень, в тому числі 133 трактори та 56 зернозбиральних комбайнів.« повернутися до списку новин