Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Відбулась оперативна нарада голови райдержадміністрації

Переглядів: 133

8 липня відбулась оперативна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Сергій Ладан, за участю голови районної ради, першого заступника та заступника голови райдержадміністрації, селищного голови, керівників районних установ і організацій, начальників структурних підрозділів  райдержадміністрації.

Про роботу галузі фізичної культури та спорту району доповідав начальник відділу Володимир Жук: «У першому півріччі цього року проводилась робота щодо виконання програми і здійснення заходів, направлених на заохочення до занять спортом та забезпечення пропаганди здорового способу життя серед різних верств населення нашого району. На здійснення відповідної програми та заходів з районного бюджету виділено 75 тис.грн.. Освоєно на 01.07.2019 р. 62 тис.грн.. На цей час галузь фінансується і працює відповідно до прийнятої на сесії районної ради програми: «Розвитку фізичної культури та спорту». Кошти на виконання програми використовуються на придбання кубків, грамот, призів, медалей, підвезення спортсменів на змагання, придбання інвентаря. Для забезпечення заробітною платою працівників  дитячо-юнацької спортивної школи в першому півріччі з районного бюджету було виділено 410 тисяч гривень.  На проведення навчально-тренувальної роботи  42 тис.грн..

Всього за період з  січня  по  1 липня включно  проведено 44 спортивно-масових заходи  районного,  обласного  та всеукраїнського рівнів, а саме – 3 всеукраїнського, 27 – обласного рівнів та 14 – районних змагань».

   Також на порядку денному розглядались питання з підготовки до виборів народних депутатів України, забезпечення соціальних виплат та стану готовності до початку нового навчального року у освітянській сфері району.« повернутися до списку новин