Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

На Вінниччині відбулось чергове засідання обласної земельної комісії

Переглядів: 505

 

 

На 95 засідання комісії надано 14 проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації, в тому числі 9 проектів розпоряджень, підготовлених Головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області та 5 проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації,підготовлених Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації.

В тому числі: про надання дозволу на розроблення  технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) – 2, про поновлення договору оренди земельної ділянки -1, про надання земельних ділянок в оренду – 2, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою відведення земельної ділянки земельної ділянки – 2, про припинення права постійного користування земельною ділянкою – 1, про розірвання договору оренди землі – 2, про укладання договору оренди водного об’єкту – 2, про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації – 2.

Крім того, на обговорення комісії винесено 3 питання Головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області.

Під час роботи комісії розглянуто всі питання, винесені на порядок денний.

За результатами роботи комісії погоджено 12 проектів розпоряджень голови облдержадміністрації з питань надання земельних ділянок державної власності у власність або користування фізичним та юридичним особам. Ще 2 проекти розпоряджень буде розглянуто після додаткового вивчення.

Комісією розглянуто винесені на обговорення питання та внесено пропозиції про вжиття відповідних заходів щодо їх вирішення.« повернутися до списку новин