Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

За результатами впровадження урядової програми «Доступні ліки» Вінницька область входить до трійки лідерів по Україні

Переглядів: 241

Про це сьогодні під час щопонеділкової апаратної наради в обласній державній адміністрації повідомила директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Людмила Грабович.

Посадовець нагадала, що дія програми, яка стартувала з 1 квітня 2017 року, поширюється на ліки від серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу та бронхіальної астми. Відтак відзначила, що за результатами впровадження проекту з реімбурсації Вінницька область стабільно входить до трійки лідерів поряд із Запорізькою та Харківською областями.

Людмила Грабович повідомила: «Станом на 4 серпня 2017 року в області за програмою «Доступні ліки» виписано більше 300 тис. та вже отоварено 264 тис. 663 рецепти. Найкраще спрацювали в Іллінецькому, Гайсинському, Мурованокуриловецькому, Могилів-Подільському, Томашпільському  районах. Представники Департаменту побували у восьми районах, де справи з реімбурсацією не дуже успішні. Нами здійснено перерозподіл коштів. На сьогодні в області залишилось 200 тисяч вільних коштів, які також підлягатимуть перерозподілу».

За інформацією директора Департаменту охорони здоров’я ОДА, станом на 4 серпня в аптеках області на закупку інсулінів відпущено 11 тис. 287 рецептів на суму 4 млн.631 тис.751 грн.


Офіційний сайт Вінницької облдержадміністрації 
www.vin.gov.ua« повернутися до списку новин