Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Чергова група зустрічі з прийомними батьками

Переглядів: 415

     

    Районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з службою у справах дітей райдержадміністрації було проведено чергову групу зустрічей для прийомних батьків на тему: «Попередження домашнього насильства». 

      Домашнє насильство – це фізичне, психологічне, сексуальне та економічне приниження, залякування, утиски з метою здійснення постійного контролю однієї людини над іншою. Більш конкретно про попередження  домашнього насильства в сім’ї розповіла психолог відділу соціальної роботи Світлана Паскал. Вона запропонувала розглянути декілька ситуацій вчинення насильства, у вирішенні яких були задіяні прийомні батьки. Фахівець із  соціальної роботи відділу соціальної роботи Алла Чорпіта зупинилася на основних видах насильства, а заступник директора-начальник відділу соціальної роботи Юлія Зварич акцентувала до кого в першу чергу потрібно звернутися по допомогу в разі вчинення насильства однієї особи по відношенню до іншої.

        Щодо прав дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та обов’язків прийомних батьків наголосив начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Ігор Остапович. Про виконання  обов’язків  прийомних батьків згідно угоди про влаштування дитини на виховання та спільне проживання у прийомній сім’ї, а також забезпечення прав дітей на вільний вибір віросповідання озвучила головний спеціаліст   служби у справах дітей райдержадміністрації Наталя Мельник.                                                                                    

        На зустріч також були запрошені провідний спеціаліст  з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та  праці соціального захисту населення Юлія Веклюк та провідний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олександра Гардаманська, головний спеціаліст Мурованокуриловецького бюро правової допомоги Ольга Войтова. Вони надали  вичерпну інформацію прийомним батькам про організацію оздоровлення дітей, отримання ними паспортів, реєстрації місця проживання, пільговий проїзд у громадському, а також відповіли на безліч запитань, які цікавили батьків.                                                                                                                                                                                                    По завершенню зустрічі прийомні батьки обмінялися досвідом, а Микола Колядич помічник народного депутата України Івана  Спориша  передав дітям солодкі подарунки.        

      

       « повернутися до списку новин