Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Покладанням квітів та хвилиною мовчання на Вінниччині вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні  

Переглядів: 280

 

Сьогодні, 20 лютого, вінничани вшанували пам’ять та поклали квіти до пам'ятника Героям Небесної Сотні й воїнам АТО та Меморіалу Слави на Європейській площі. В урочистому покладанні квітів, приуроченому вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні та подвигу усіх учасників Революції Гідності, взяли участь голова облдержадміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Анатолій Олійник, міський голова Сергій Моргунов, заступники голови облдержадміністрації Андрій Гижко, Ігор Івасюк та Олександр Крученюк, депутати обласної та міської рад, учасники подій Революції Гідності, військовослужбовці Збройних сил України, учасники антитерористичної операції на Сході України, представники духовенства, організацій громадянського суспільства та засобів масової інформації області.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять усіх тих, хто чотири роки тому не повернувся живим з Площі Незалежності у Києві під час буремних подій Революції Гідності.

Взвод Почесної варти командування Повітряних Сил у супроводі військового оркестру пройшов урочистим маршем по Європейській площі, віддаючи шану українським Героям.

Зазначимо, що під час Революції Гідності у Києві в січні-лютому 2014 року, загинуло троє жителів Вінниччини: Валерій Брезденюк, Леонід Полянський та Максим Шимко.« повернутися до списку новин