Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Конкурсна комісія визначила переможців обласного конкурсу «Краща торгова марка Поділля - 2018»

Переглядів: 304

 

8 лютого під головуванням директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимира Мережка відбулось засідання експертної комісії із визначення переможців обласного конкурсу «Краща торгова марка Поділля - 2018».

До складу комісії увійшли представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, фахівці переробної промисловості.

Започаткований ще у 2007 році, конкурс вже вкотре проводиться за сприяння голови обласної державної адміністрації з метою залучення широкого кола місцевих виробників, які користуються попитом на внутрішньому та міжнародному ринках та їх відзначення за значний внесок в розвиток економіки регіону та популяризацію Вінницької області в Україні та за її межами.

До участі в Конкурсі долучились підприємства усіх форм власності, які зареєстровані належним чином, виробляють високоякісну продукцію на території області та приділяють належну увагу насиченню нею споживчого ринку.

Цьогоріч до критеріїв відбору заявок були віднесені: застосування сучасних технологій, впровадження у виробництво нових видів продукції, темп зростання обсягів виробництва, наявність сертифікованої продукції, інвестиційний внесок в економіку області, кількість створених робочих місць, попит на товар, участь у соціальних заходах, наявність сертифікатів конкурсів та ін.

 «У поточному році заявки на розгляд конкурсної комісії подали 29 підприємств, які належать до різних галузей виробництва. І нам приємно відзначити той факт, що в нашому регіоні є надзвичайна кількість підприємств, які виробляють високоякісну продукцію, що користується попитом не тільки на теренах нашої країни, але й закордоном. Завдячуючи цьому, Вінницька область має позитивне сальдо зовнішньої торгівлі та зростаючу тенденцію обсягів експорту до країн ЄС», - зазначив Володимир Мережко.

За результатами засідання конкурсної комісії, переможцями визнано 16 підприємств, які вже за декілька тижнів будуть нагороджені дипломом переможця та сертифікатом на право використання в рекламно-інформаційних цілях маркування своєї продукції як «Краща торгова марка Поділля» протягом 2018 року.« повернутися до списку новин