Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України

Переглядів: 480

2 жовтня в районному військовому комісаріаті відбулося засідання призовної комісії на якій призовникам було вручено повістки до війська.

Після офіційної частини в районному будинку культури відбулися урочисті проводи призовників осіннього призову 2017 року на строкову службу до лав Збройних Сил України.

Відкриваючи захід заступник голови райдержадміністрації Валерій Козачишен, звертаючись до присутніх зазначив, що цієї осені до захисту Батьківщини приєднається 13 найкращих синів Мурованокуриловеччини та подякував батькам призовників за гарне виховання своїх дітей: «Хочу сказати щире і людське спасибі матерям та батькам призовників,  присутнім в цьому залі, які їх виростили, виховали і тепер виряджають своїх достойних українських синів служити на захист нашої Української держави».

Зі словами вітання і найкращими побажаннями до новобранців звернувся і батько одного з майбутніх воїнів Микола Бучацький. Він побажав юнакам міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому, де на них чекатимуть їхні батьки та рідні.

На завершення для майбутніх захисників Вітчизни працівники районного будинку культури підготували святковий концерт.« повернутися до списку новин