Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Вінниччина готується до проведення V Міжнародного інвестиційного форуму «Вінниччина – бізнес в центрі України»

Переглядів: 415

 

14 липня, в приміщенні обласної державної адміністрації під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка відбулось перше засідання організаційного комітету щодо проведення V Міжнародного інвестиційного форуму «Вінниччина – бізнес в центрі України».

У засіданні взяли участь директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк, директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук, директор Департаменту економіки та інвестицій Вінницької міської ради Віталій Погосян, а також представники інших профільних структурних підрозділів облдержадміністрації та відомств.

«Проведення п’ятого ювілейного Міжнародного інвестиційного форуму – це унікальна можливість презентувати економічний, інвестиційний та туристичний потенціал Вінницької області та м. Вінниці. На сьогодні вже визначено, що цьогоріч Форум відбудеться 8 вересня, в приміщенні готелю «Франція». Особливістю його стане те, що паралельно в місті відбудеться засідання Міжнародного трейд клубу, де перебуватимуть близько 40 представників дипломатичних місій, аташе з торговельно-економічних питань найбільших країн світу. Для них буде, зокрема, організована презентація ряду підприємств», - зазначив Андрій Гижко.

Під час засідання організаційного комітету була також обговорена попередня програма проведення Форуму, яка включає пленарне засідання, платформи ділового спілкування та три панельні дискусії. Учасники заходу зможуть побачити презентації перспективних напрямків розвитку туристичної галузі, експортного потенціалу агропромислового комплексу та переробної промисловості, а також IT - сектору регіону.

З метою поглиблення співпраці між Вінницькою областю та Сьвєнтокшиським воєводством Республіки Польща, участь у Форумі візьме делегація Сьвєнтокшиського воєводства, яка в рамках дискусійної панелі «Сьвєнтокшиське воєводство та Вінниччина – новий крок в економічному співробітництві» презентує інвестиційні пропозиції польського бізнесу.

За підсумками наради було розроблене доручення для структурних підрозділів облдержадміністрації щодо підготовки до проведення V Міжнародного інвестиційного форуму «Вінниччина – бізнес в центрі України».« повернутися до списку новин