Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Василь Броварник: Необхідно відпрацювати систему збору та вивезення ТПВ, адже де є суб’єкт господарювання, там не може бути брудно

Переглядів: 382

 

20 березня, в залі засідань Тростянецької районної державної адміністрації заступник голови Вінницької облдержадміністрації Василь Броварник провів нараду з керівниками Бершадського, Теплицького, Чечельницького, Тростянецького районів та м. Ладижин з питань  благоустрою, сортування та переробки ТПВ, ремонту доріг та створення умов для комфортного користування об’єктами інфраструктури людям з інвалідністю.

Василь Броварник акцентував увагу на виконанні розпорядження голови облдержадміністрації від 21 лютого 2018 року №142 «Про організацію весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів області».

«Наше стратегічне завдання – нівелювати таке поняття як «сміттєзвалище» та забути, що таке «стихійні сміттєзвалища». Для цього потрібно знайти і знешкодити причину, а не боротися із наслідками. Необхідно відпрацювати систему збору, вивезення ТПВ та зобов’язати людину сплачувати за ці послуги. Є гарні приклади цього, їх необхідно вивчати і доводити до автоматизму. Чим більше ви охопите оплатою і краще систематизуєте, тим швидше забудете, що таке сміття. Там, де є суб’єкт господарювання, там не може бути брудно. Вінниччина в питанні чистоти повинна бути найкращою!» - звернувся до представників районів Василь Броварник.

Актуальним на сьогодні є питання сортування та переробки сміття, яке терміново необхідно вирішувати в регіоні. Заступник голови облдержадміністрації заслухав голів райдержадміністрацій та територіальних громад стосовно перспектив вирішення цих питань на місцях та будівництва сміттєпереробного комплексу для потреб 4 районів.

Щодо ремонту доріг заступник голови ОДА, зокрема, зазначив, що держава на ці цілі виділила Вінницькій області 623 млн. грн. субвенції, на кожен район надійде близько 8 млн. грн., і чим більшим буде співфінансування з місцевих бюджетів, тим більшою буде ця сума.« повернутися до списку новин