Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Зустріч керівництва району з ліквідаторами аварій на ЧАЕС

Переглядів: 457

26 квітня в райдержадміністрації відбулася зустріч керівництва району з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС за участю начальників управлінь, відділів структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час зустрічі дружин померлих громадян із числа ліквідаторів смерть яких пов’язано з Чорнобильською катастрофою було нагороджено Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради та грошовими винагородами.

            По питаннях соціального захисту чорнобильців інформувала начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  Тетяна Войтенко. Вона зазначила, що за 1 квартал 2018 року надано пільг з оплати житлово-комунальних послуг, послуг зв’язку, на придбання твердого палива на загальну суму 22,5 тис. грн.. Виплачено компенсації на продукти харчування, оздоровлення, сім’ям, які втратили годувальника, на загальну суму понад 62 тис. грн., перераховано за медичне обслуговування більше 4,1 тис. грн..

Ліквідатори отримали роз’яснення щодо земельних питань, пенсійного забезпечення та лікування.

По завершенню зустрічі біля пам’ятного знаку «Чорнобильцям» відбувся мітинг-реквієм. Всі присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання і поклали квіти до монументу.

                                                                        « повернутися до списку новин