Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Проведено зустрічі голови райдержадміністрації в територіальних громадах району

Переглядів: 124

Голова райдержадміністрації Сергій Ладан відвідав Петриманську, Жванську та Вербовецьку територіальні громади, де відбулися зустрічі з жителями в рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань новацій у пенсійному забезпеченні, монетизації субсидій та впровадження першого етапу реформи на ринку електроенергії.

На початку заходів проведено показ відеофільму «Вінниччина-2018. Є що сказати!», який є переконливим свідченням багатьох позитивних змін, що відбуваються в області.

         Сергій Вікторович проінформував присутніх про важливі напрямки соціально-економічного розвитку району. Зупинився на реформах в освіті й охороні здоров’я та питаннях децентралізації: «Органи місцевого самоврядування відповідатимуть за шкільну та дошкільну освіту, охорону здоров’я первинного рівня (амбулаторії, поліклініки), заклади культури, благоустрій, як то освітлення вулиць, стан доріг, громадський порядок, та багато інших важливих повсякденних питань. У законі про місцеве самоврядування обов’язковим є залучення мешканців, членів громади, до спільної роботи».

 Також Сергій Ладан зауважив, що досягти позитивних результатів роботи в Мурованокуриловецькому районі за звітний період вдалося за рахунок співпраці між депутатським корпусом, органами місцевого самоврядування та районною державною адміністрацією та керівниками підприємств.

Перед присутніми виступила начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Войтенко. Вона, використовуючи слайди, надала громадянам інформацію про порядок надання та використання житлових субсидій на житлово-комунальні послуги. Головний спеціаліст по контролю за призначенням пенсій Мурованокуриловецького відділу з питань призначення перерахунку та виплати пенсій Валентина Мельничук ознайомила місцевих жителів з нововведеннями щодо виплат та перерахунку пенсій громадян.

Головний лікар КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області" Лариса Сидоренко та заступник директора з розподілу електричної енергії Мурованокуриловецьких електромереж Олег Сваток відповіли на запитання громадян стосовно новацій у цих сферах.

 

 

« повернутися до списку новин