Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

На Вінниччині у 2017 році заплановано завершити ремонт близько 70 км автошляхів

Переглядів: 284

План фінансування дорожньої галузі Вінниччини у 2017 році складає 1,3 млрд.грн., з яких на об’єкти поточного середнього ремонту виділено – 1,05 млрд.грн, а на експлуатаційне утримання автошляхів 256,6 млн.грн.

За інформацією Служби автомобільних доріг у Вінницькій області, за 10 місяців поточного року  роботи вже завершено ремонт на чотирьох ділянках – 3 об’єкти на автомобільній дорозі М-21 «Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський» - сумарною протяжністю 13 км та на ділянці а/д Т-02-05 «Куна – Кунка» - протяжністю 8,4 км.

На завершальній стадії ще три об’єкти по а/д М-21 загальною протяжністю 9,4 км (від смт. Стрижавка до м. Калинівка). Продовжуються роботи на двох об’їзних дорогах м. Вінниці. Наразі підрядні організації завершили влаштування основних шарів асфальтобетону та проводять роботи із встановлення освітлення на об’єктах.

Ремонт 15 км по автомобільній дорозі М-12 «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка» в напрямку від кордону з Хмельницькою області завершено вже на 70%. На ділянках влаштовано вирівнюючий та верхній шари асфальтобетону.

Тривають роботи і в напрямку Черкаської області по а/д М-12. На об’єкті «Під’їзд до м. Вінниці», завершено влаштування вирівнюю чого шару та продовжуються роботи з влаштування верхнього шару асфальтобетону та встановлення освітлення.

Для порівняння, в минулому році було проведено поточний середній ремонт трьох ділянок по а/д М-21 (в районі с. Жежелів, с. Корделівка, смт. Стрижавка), протяжністю 15 км. 

 « повернутися до списку новин