Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

ВЕБ-ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ – СУЧАСНИЙ СПОСІБ НАДАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ПОСЛУГ ГРОМАДЯНАМ

Переглядів: 501

       

 Дані про застрахованих осіб, які містяться в Державному реєстрі загальнообов`язкового державного соціального страхування є конфіденційними, і отримати їх можна лише звернувшись особисто з заявою до територіального управління Пенсійного фонду України з наданням документів (паспорт, ідентифікаційний код).
        Тепер це можна робити і через мережу Інтернет. Саме з цією метою було створено веб-портал Пенсійного фонду, який дистанційно надає  користувачам електронні послуги на сучасному технологічному рівні.
        Яку саме інформацію може дістати користувач на веб-порталі?
Для застрахованої особи це можливість отримувати виписку із системи персоніфікованого обліку, що містить: перелік страхувальників, які подавали щодо неї відомості в систему персоніфікації; суму заробітку, з якої сплачено страхові внески; кількість днів до стажу; відмітки про сплату внеску; відомості про спеціальний (пільговий) стаж. Маючи на руках такі дані, працівник може легко контролювати, як його роботодавець сплачує за нього єдиний внесок, і в разі потреби звертатись до нього з претензіями.
Пенсіонери можуть діставати відомості з власної пенсійної справи (назву закону, згідно з якого призначено пенсію; вид та суму призначеної пенсії, з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, індексації та інших доплат до пенсії, встановленої законодавством). 
        Також на порталі можна: 
подати запит на попередню підготовку документів;
подати звернення, скаргу, запит;
записатися на прийом до керівника або відповідальної особи управління;
отримати інформацію про стан розрахунків платника (для юридичної особи).
       Як зареєструватись на веб-порталі?
Прийти до територіального управління Пенсійного фонду і написати заяву. Фізичній особі треба мати при собі паспорт та ідентифікаційний код , юридичній - документ, що посвідчує її належність до організації. Вам дадуть розписку про одержання заяви, а також реєстраційний код, який потрібний для реєстрації на веб-порталі. 
       Надання електронних послуг здійснюється безкоштовно. Створивши веб-портал, Пенсійний фонд зробив ще один крок до того, щоб спростити спілкування громадян з Фондом, максимально наблизити свої послуги до людей. Сьогодні не потрібно витрачати час - всю необхідну інформацію можна отримати не виходячи з дому.

 

 « повернутися до списку новин