Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Щонайменше 50 зі 126 об’єктів обласної комунальної власності протягом року повинні провести енергоаудит

Переглядів: 417

 

 

Таке завдання озвучив голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій під час щотижневої оперативної наради з керівниками департаментів та служб Вінниччини.

За словам очільника ОДА, в регіоні нараховується 126 установ  - об’єктів спільної комунальної власності громад Вінницької області. Найбільше їх у сфері охорони здоров’я, освіти, соціального захисту, а також в галузях культури та фізичної культури і спорту.

«В наступному році фінансування капітальних видатків, в тому числі з Державного фонду регіонального розвитку, буде зорієнтовано винятково на наявність енергоаудиту. Завдання, яке стоїть перед нами по об’єктах обласної комунальної власності, - все зробити для того, щоб до нового бюджетного року мати щонайменше 50 таких об’єктів, на яких був би проведений енергоаудит і які безпосередньо можуть претендувати на отримання фінансового ресурсу», - підкреслив Валерій Коровій. Відтак доручив опрацювати питання щодо виділення коштів на зазначені цілі при внесенні змін до обласного бюджету.« повернутися до списку новин