Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Микола Копачевський: Значну роль в фінансовому забезпеченні соціально-економічного розвитку області в 2017 році відіграли ресурси, залучені з державного бюджету

Переглядів: 123

 

 

Як повідомив очільник Департаменту фінансів обласної державної адміністрації в ході прес-конференції, обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в поточному році складає 418,9 млн.грн., в тому числі обласному бюджету - 161,0 млн.грн., місцевим бюджетам (районним, міським та бюджетам ОТГ) – 257,9 млн.грн.

Слід зазначити, що в поточному році місцеві бюджети отримали безпрецедентну суму коштів на розвиток місцевої інфраструктури – 1 120,6 млн. грн., з яких станом на 31.12.2017 року використано лише 691,4 млн. грн., 4,4 млн. грн. повернуто до державного бюджету, 424,8 млн. грн. акумульовано на рахунках обласного та місцевих бюджетів для використання в 2018 році відповідно до цільового призначення.

За рахунок вказаних коштів із залученням фінансової участі обласного та місцевих бюджетів реалізовано низку значущих для соціально-економічного розвитку області проектів.

Зокрема, завершено реалізацію проекту «Обласна лікарня ім. М. І. Пирогова, м. Вінниця – будівництво хірургічного корпусу (перша черга)», продовжується забезпечення хірургічного корпусу відповідним медичним обладнанням.

Також, забезпечено сучасним медичним обладнанням Вінницький обласний клінічний онкологічний диспансер, Вінницьку обласну дитячу клінічну лікарню, Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни та інші медичні заклади.

Протягом року, проведено значний об’єм будівельних робіт в закладах дошкільної та загальної середньої освіти. Також, забезпечено інтерактивними дошками, мультимедійними проекторами та комп’ютерами низку загальноосвітніх навчальних закладів міст, сіл та селищ області.

Окрім того, відновлено мережі водопостачання в низці населених пунктів області та проведено капітальний ремонт та реконструкцію комунальної дорожньої інфраструктури. Загалом, в області протягом 2017 року проведено поточного ремонту більше ніж 400,0 тис. кв. м. дорожнього покриття автомобільних доріг загального користування області.

« повернутися до списку новин