Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Вітаємо рятувальників із професійним святом!

Переглядів: 316

Шановні працівники служби цивільного захисту!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня рятувальника!

Ви володієте усіма якостями, які необхідні рятувальникам – мужність, витримка та здатність приймати відповідальні рішення у різноманітних екстремальних ситуаціях.

Кожен ваш робочий день – це випробування професіоналізму та сили духу, а кожна ліквідована пожежа чи аварія – це врятовані людські життя, збережені матеріальні та культурні надбання.

Саме Ви славитесь своєю людяністю, добротою, турботою про інших людей. За готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу, героїзм і відвагу ви здобули повагу і шану жителів Мурованокуриловеччини.

Дякую за професіоналізм, мужність, вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Переконаний, що Ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.

Бажаю усім, хто присвятив своє життя професії рятувальника, міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, сил та успіхів у Вашій сповненій тривог та небезпек службі, нових сил та натхнення у щоденній праці задля підвищення безпеки громадян України!

 

Голова районної державної адміністрації                                                                                                 Сергій Ладан

 « повернутися до списку новин