Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Валерій Коровій представив нового очільника Оратівської РДА

Переглядів: 381

 

Згідно з розпорядженням Президента України Петра Порошенка від 23.02.18 року №35/2018-рп, головою Оратівської райдержадміністрації призначено Чугункіна Олега Павловича.

Представив активу району нового керманича 26 лютого  голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій.

Валерій Вікторович зачитав розпорядження Президента України про призначення Чугункіна Олега Павловича головою Оратівської районної державної адміністрації та висловив сподівання, що Олег Павлович налагодить конструктивну роботу з державними службовцями, районною радою та її депутатським корпусом, органами місцевого самоврядування керівниками організацій, підприємств та установ району, громадськими організаціями та забезпечить виконання усіх завдань задля належного соціально-економічного розвитку району та подякував першому заступнику голови райдержадміністрації Василю Поліщуку за належне виконання  поставлених завдань.

Новопризначений керівник району запевнив, що добре розуміє вимоги часу і покладену на нього відповідальність, подякував за високу довіру та  наголосив, що докладе усіх зусиль для успішної та злагодженої роботи усіх гілок влади на Оратівщині .

До вітань приєдналась голова районної Ради Галина Лошак, яка побажала  успіхів у подальшій роботі, наголосивши на важливості співпраці нового голови районної державної адміністрації з депутатським корпусом, керівниками органів місцевого самоврядування, заручившись підтримкою яких,  вдасться навести лад у районі.

«Попереду дуже непростий рік, який ставить великі виклики, і я вірю, що Олег Павлович достойно підтвердить рівень довіри, який я бачу по очах присутніх в цій залі, працюватиме на розвиток Оратівщини та на благо держави України», - звернувся до присутніх очільник облдержадміністрації Валерій Коровій.

Для довідки.

Чугункін О.П. народився 29.05.1975р. в с.Новоживотів, Оратівського району. Освіта вища, у 1997 році закінчив Харківський інститут соціального прогресу. З серпня 2014 року по березень 2015 року брав участь у проведенні АТО на території Луганської області. З грудня 2015 року працював заступником голови Оратівської районної Ради.« повернутися до списку новин