Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Ігор Івасюк провів зустріч із заступником Міністра соціальної політики України Олександрою Чуркіною

Переглядів: 345

 

Сьогодні, заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Івасюк спільно із директором Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Наталею Заболотною провели зустріч з заступником Міністра соціальної політики України Олександрою Чуркіною.

В ході зустрічі посадовці обговорили ряд важливих питань, що стосуються покращення якості надання соціальних послуг населенню, а також питанню інклюзії, особливо для дітей.

Ігор Івасюк зазначив, що на Вінниччині та у місті Вінниця зокрема досить значну увагу приділяють питанню доступності. Про це свідчить облаштування інклюзивних зупинок громадського транспорту, пішохідних переходів та громадського транспорту. У Вінниці діє єдине у країні підприємство із виготовлення низькополих трамваїв, які курсують містом. Окрім того, вінницька транспортна компанія придбала 66 низькополих автобусів, які також пристосовані для потреб людей з інвалідністю.

Ще одним важливим питанням, яке обговорено в ході зустрічі, стало запровадження на базі вінницького міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів «Поділля» пілотного проекту, який спрямований на покращення соціальної та професійної реабілітації людей з інвалідністю. За словами Олександри Чуркіної, даний проект у Вінниці буде першим і в подальшому практика його впровадження поширюватиметься всіма регіонами України.



« повернутися до списку новин