Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

На Вінниччині завершив свою роботу вперше організований семінар для учасників АТО

Переглядів: 399

 

Вчора, 19 жовтня,  відбулося офіційне закриття тематично-оздоровчого семінару для голів, заступників та активістів обласних, районних, міських громадських організацій  учасників АТО Вінниччини, який проходив на базі обласного клінічного госпіталю для ветеранів війни.

Семінар організовано Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації з 2 по 20 жовтня 2017 року.

У закритті семінару взяли участь директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк та головний лікар госпіталю Валерій Бабійчук.

 Світлана Василюк подякувала учасникам семінару за їхню активну участь під час проведення семінару та наголосила, що даний захід є початком більш тісної співпраці обласної влади з організаціями учасників АТО Вінниччини і в подальшому такі семінари будуть щорічними.

В рамках семінару учасники  обговорили проблемні  питання і отримали інформацію щодо виконання ЗУ «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту», а спілкування з керівниками Департаментів, управлінь, обласних організацій стало взаємокорисним для обох сторін.

Окрім лікування ветерани АТО  мали змогу побувати на екскурсіях, відвідати світломузичний фонтан РОШЕН, переглянути  прем’єрну виставу обласного музично-драматичного театру ім. М.К.Садовського «Летюча миша», відвідати музеї історії авіації та космонавтики ім. О.Можайського,  ставку Гітлера «Вервольф», музеї-садибу М.І. Пирогова, взяти участь у відкритті Меморіалу і Парку слави в м.Гайсин  та насолодитись концертною програмою, присвяченою  Дню захисника України.

Учасники семінару висловили вдячність керівництву та медичному персоналу закладу за їх високий професіоналізм, медичний рівень, чуйність і увагу та бажання відвідувати госпіталь у наступні роки. Медики, в свою чергу, наголосили, що працювали так, щоб кожен учасник семінару якісно підлікувався та комфортно відпочив.

Представники громадських організацій учасників АТО Вінниччини висловили сподівання, що практика проведення тематично-оздоровчих семінарів, співпраця влади і надалі надаватимуть позитивні результати як для покращення здоров’я, так і для зміцнення розвитку територіальних громад Вінниччини.« повернутися до списку новин