Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Валерій Коровій: «Аграрний бізнес – локомотив економічного зростання області»

Переглядів: 407

 

 

В рамках робочої поїздки, 19 липня, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації  Володимир Мережко відвідали одне з найпотужніших підприємств області з вирощування овочів ТОВ «Украфлора-Вінниця».

Засноване ще в 2001 році, підприємство розміщується на 12,2 га землі у Вінницькому районі, 2,2га з яких займає збудована за новітніми технологіями теплиця.

«Ми постійно нарощуємо обсяги виробництва та розвиваємось. В 2001 році ми вирощували  гвоздики в старих теплицях-антрацитах. А в 2017 році – вже маємо нову теплицю, де за голандськими технологіями ми вирощуємо огірки та помідори. Наступного року плануємо збирати 65кг помідор з одного м², що є досить високим рівнем виробництва. В наших планах також повна заміна старих теплиць та побудова нових на території 7га. Виробництво є автоматизованим, що прискорює швидкість обробітку рослин та зменшує затрати ручної праці», - розповів головний агроном підприємства Сергій Вівдич.

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій у свою чергу зазначив, що попри всі виклики, підприємство стабільно нарощує обсяги виробництва:

«Після значного здорожчання газу в 2012-2013 роках для промислового споживання, підприємство, основним сегментом виробництва якого були квіти, стало неконкурентоздатним. Тому було вирішено розвивати на цій території новий проект, в реконструкцію якого в минулому році було вкладено близько 100 млн. грн. та в результаті збережено майже 300 робочих місць. Це підприємство є прикладом успішної стратегічної конкуренції на ринку де виграє споживач».

Також, очільник Вінниччини зазначив, що регіон є лідером за обсягами виробництва валової продукції сільського господарства завдяки розвитку аграрного бізнесу, який є локомотивом економічного зростання області.« повернутися до списку новин