Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Делегація Міжнарожного трейд клубу в Україні відвідала потужні підприємства Вінниччини

Переглядів: 351

 

 

7 вересня з офіційним візитом на Вінниччину прибула делегація Міжнародного трейд клубу в Україні з метою участі в V Міжнародному інвестиційному форумі «Вінниччина – бізнес в центрі України».

Громадська організація, яка була створена в грудні 1992 року, на сьогодні об’єднує керівників та працівників торгово-економічних відділів близько 60 посольств іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих в Україні.

Основною метою діяльності Трейд-клубу є інформування іноземних дипломатів про економічний, експортний, науково-технічний потенціал  України, а також окремих регіонів, надання українськими центральними та місцевими органами державної влади сприяння в залученні інвестицій, встановленні прямих контактів між вітчизняними та іноземними підприємцями.

В рамках робочої програми представники дипломатичного корпусу відвідали найпотужніші підприємства регіону. Зокрема, делегація завітала до найбільшого в Європі підприємства з виготовлення олії ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат», який входить до промислової групи Vioil. Підприємство експортує продукцію в 69 країн світу та виробляє  близько 3000 тон соняшникової олії на добу.

Також члени Міжнародного трейд клубу відвідали ТОВ «Барлінек Інвест», де ознайомились з прикладом впровадження надзвичайно успішного інвестиційного проекту: у 2017 році заплановано залучити 30 млн. євро та створити 300 нових робочих місць. Мовa йде про збільшення потужностей зa рaхунок встaновлення виробничих ліній тa будівництвa сушильних кaмер для деревини. Нa кінець 2017 року підприємство плaнує вийти нa покaзник у 6 млн. кв. метрів паркетної дошки.

Цікавим для представників дипломатичного корпусу став візит до швейної фабрики ПАТ "Володарка", де вони змогли на власні очі ознайомитись із процесом виробництва та продукцією швейного підприємства. За останні 10 років, в результаті модернізації, підприємству вдалося збільшити виробництво продукції в 2 рази, а продуктивність праці – в 3 рази. Сьогодні на ПАТ «Володарка» працюють до 1000 чоловік, які за рік випускають півмільйона  швейних виробів.

Вже завтра представники Міжнародного трейд клубу ознайомляться з роботою територіального відділення Центру адміністративних послуг "Прозорий офіс" та дізнаються, які саме спеціалісти і служби приймають у Прозорих офісах міста, а також за якими алгоритмами здійснюється надання послуг вінничанам, що мінімізує будь-які корупційні складові. Також дипломати візьмуть участь у V Міжнародному інвестиційному форумі «Вінниччина – бізнес в центрі України».« повернутися до списку новин