Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Анатомія творчості Олени Косінської

Переглядів: 391

Під такою назвою 24 жовтня у виставковій залі  районного краєзнавчого музею імені Федора Коновалюка було відкрито виставку творчих робіт професійної художниці Олени Косінської із смт Муровані Курилівці.

На презентації були присутні трудові колективи різних організацій райцентру, жителі селища, шанувальники образотворчого мистецтва, представники районної ради та райдержадміністрації, рідні, друзі та близькі мисткині, працівники засобів масової інформації. Перед початком творчої зустрічі художницю привітала селищний голова територіальної громади та вручила  їй цінний подарунок.

На виставці представлено понад 100 робіт різного жанру: графіка, живопис, натюрморт, портрет, роботи історичної та релігійної сюжетно-тематичної композиції. Різняться твори і за матеріалами, технікою та засобами виразності. Художниця написала картини на полотні, папері, картоні, старій деревині, кераміці, склі, використовуючи олійні, акварельні, пастельні, акрилові фарби, туш, олівці, мед, каву і кавові зерна, чай, корицю... Також були представлені виготовлені листівки з історії селища, декорований одяг. Вперше це не просто представлення творчості художника, а виставка-продаж. У рамках виставки проводитиметься благодійна акція. Зібрані кошти підуть на придбання професійних художніх матеріалів та фахової літератури для вихованців художньої студії районного будинку дитячої та юнацької творчості. Кожен може долучитись, придбавши роботи, презентовані на виставці. Презентацію виставкових робіт провела сама авторка.

У святковій зустрічі взяли участь та виступили з привітаннями заступник голови райдержадміністрації Валерій Козачишен, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Валентина Веклюк, колишній директор музею Анатолій Драганюк, громадський діяч, журналіст Марія Мельник та директор районного будинку творчості Катерина Євчук. Ведучими дійства були директор районного краєзнавчого музею Валентина Мельник та головний зберігач музею Ірина Кривонос.

На завершення офіційної частини виступила директор районного краєзнавчого музею Валентина Мельник, яка від імені працівників музею та від всіх присутніх  висловила щиру подяку художниці за прекрасну виставку шедеврів образотворчого мистецтва і надала слово Олені Косінській, яка представила  всіх, хто допомагав у організації виставки і висловила їм слова вдячності.

Художниця отримала багато квітів та подарунків від родичів та шанувальників таланту, адже  відкриття виставки відбувалося саме в її День народження.

 

 « повернутися до списку новин